České aerolinie a Ukraine International Airlines si budou vzájemně sdílet lety mezi Prahou a Kyjevem, na lince nabídnou 12 zpátečních spojů týdně

2. listopadu, 2017

České aerolinie a Ukraine International Airlines se domluvily na vzájemné obchodní spolupráci
a od 6. listopadu 2017 si budou vzájemně sdílet všechny pravidelné lety, které obě letecké společnosti provozují mezi Prahou a Kyjevem. Zákazníci díky tomu získají větší výběr letů a lepší spojení mezi metropolemi České republiky a Ukrajiny. Obě letecké společnosti budou na lince nově nabízet až 12 zpátečních spojů týdně, tj. po 2 denně, ve středu a v sobotu po jednom letu.

Zákazníci Českých aerolinií budou moci nově využívat pod svým kódem OK lety, které z Prahy do Kyjeva provozují Ukraine International Airlines:

  • 4 polední (v pondělí, úterý, pátek a neděli s odletem v 11:30) a
  • 3 odpolední (ve středu, čtvrtek a sobotu s odletem v 15:20).

Naopak, klienti Ukraine International Airlines získají možnost nákupu letenek pod svým kódem PS na lety, které z Prahy do Kyjeva provozují České aeroline:

  • 5 večerních (v pondělí, úterý, čtvrtek, pátek a neděli s odletem ve 22:40).

Partnerské lety jsou již vloženy do rezervačních systémů obou společností a jsou zákazníkům k dispozici k nákupu na webových stránkách csa.cz/czechairlines.com a flyuia.com. Ceny jednosměrných letenek z Prahy do Kyjeva začínají na ceně od 2969 Kč včetně letištních poplatků při nákupu na webových stránkách společnosti.

Daniel Šabík
Tiskový mluvčí Českých aerolinií