Letištní salonky

Objednejte si návštěvu salonku na Letišti Václava Havla Praha současně s letenkou na našich webových stránkách. Můžete si ji k letence doobjednat kdykoliv on-line prostřednictvím naší aplikace Moje rezervace nebo našeho kontaktního centra, na dalších prodejních místech společnosti, u cestovních kanceláří, agentur či prodejců letenek.

Moje rezervace

Zákazníci s letenkou zakoupenou v cenových balíčcích Business Lite nebo Business mají vstup do letištních salonků v Praze zahrnutý v ceně letenky.

V saloncích je pro vás připraven all-inclusive výběr teplých a studených, nealkoholických i alkoholických nápojů, lehkých snacků, denního tisku a časopisů, TV, sprchy, kancelářské služby (počítače, tiskárna, kopírka, fax) a samozřejmě bezplatné připojení k internetu (WiFi, LAN). Odlétáte-li do zemí mimo schengenský prostor, je pro vás určen salonek v Terminálu 1. Pokud směřujete do zemí v rámci schengenského prostoru, využijte salonek v Terminálu 2.

Mastercard Lounge - Terminál 1

Salonek se nachází po levé straně, ve 2. patře Terminálu 1. Poté, co projdete pasovou kontrolou a walk-through nákupní zónou, sledujte letištní navigace "Airport Lounges" ve směru k prstu B.

Otevírací doba
Po - Pá: od 5:30 do 23:00
So - Ne: od 5:30 do 23:00

Erste Premier Lounge - Terminál 2

Salonek se nachází po pravé straně, zhruba 100 m za bezpečnostní kontrolou, ve 2. patře Terminálu 2. Poté, co projdete bezpečnostní kontrolou, sledujte letištní navigace "Airport Lounges".

Otevírací doba
Po - Pá: od 5:00 do 22:00
So - Ne: od 5:00 do 22:00

Poplatky za návštěvu salonku

Letištní salonky Cena
Mastercard Lounge (Terminál 1) 690 CZK / 28 EUR*
Erste Premier Lounge (Terminál 2) 690 CZK / 28 EUR*
Pro držitele stříbrných karet OK Plus se zakoupenou letenkou v balíčku FLEX 450 CZK / 19 EUR*

* Nebo ekvivalent v místní měně

Uvedené ceny platí pouze při nákupu na našich webových stránkách současně s letenkou nebo přes aplikaci Moje rezervace pro dvě hodiny pobytu a zahrnují DPH. Při nákupu přes kontaktní centrum, v prodejních kancelářích či u prodejců letenek může být účtován dodatečný servisní poplatek.

U nerefundovatelných neproletěných letenek je poplatek za návštěvu letištního salonku nevratný.