Chtěli byste dostávat aktuální informace o nových službách, produktech či výhodách, které pro vás chystáme? Chtěli byste se s námi podělit o svůj názor na naše webové stránky nebo o své zkušenosti s našimi službami? Líbilo se vám na našem letu a chtěli byste někomu z našeho týmu poděkovat? Zůstaňte s námi v kontaktu. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Newsletter

Pokud vás zajímá, jaké nové linky, služby, produkty, speciální akce či výhody pro vás chystáme, nechte si od nás do e-mailu zasílat náš newsletter. Vydáváme jej minimálně dvakrát měsíčně v elektronické podobě v češtině, angličtině a dalších jazycích. Pro odběr newsletteru se můžete zaregistrovat níže.

Pokud již nemáte zájem jej odebírat, můžete se odhlásit.

Věrnostní program OK Plus

Mnohem více výhod můžete čerpat jako členové věrnostního programu Českých aerolinií OK Plus. Společně s pravidelnými výpisy z účtu zasíláme všem členům aktuální novinky či upozornění na speciální akce určené pouze našim nejvěrnějším zákazníků. Členství v programu je bezplatné. Do našeho věrnostního programu se můžete přihlásit on-line.

Přihlásit

Podělte se s námi o svůj názor

Váš názor je pro nás důležitý, abychom mohli dále vylepšovat naše služby či přicházet s novými. Podělte se s námi o svůj názor a zkušenosti z našich letů nebo o náměty na zlepšení. Děkujeme.

Vaše zpětná vazba

Poděkování

Byli jste s našimi službami spokojeni a chtěli byste někomu z týmu Českých aerolinií poděkovat? Rádi vaše poděkování či vzkaz kolegyním a kolegům předáme.

Poděkování