Kontaktní adresa

Jsme moderní evropskou leteckou společností nabízející přátelské a flexibilní služby, které jsou založeny na bezpečnosti, kvalitě, zkušenostech a tradici založené již v roce 1923. Patříme mezi pět nejstarších leteckých společností na světě. Jsme zakládajícími členy Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a od roku 2001 také členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Pro vaše pohodlí na cestách máme k dispozici moderní letadlovou flotilu, zkušené piloty a ochotný palubní i pozemní personál.

Sídlo společnosti

Obchodní firma: České aerolinie a. s.
Sídlo: K Letišti 1068/30, Ruzyně, 161 00 Praha 6
: 45795908
Datová schránka: 6crcdrn

Akcionářská struktura společnosti

České aerolinie jsou akciovou společností od roku 1992. Našimi akcionáři jsou (jejich akcionářský podíl):

  • Prague City Air s.r.o. (70 %),
  • Smartwings, a.s. (30 %).

Právní informace

České aerolinie pravidelně kontrolují a aktualizují informace na svých internetových stránkách. I přes tyto snahy je možné, že se některé informace od poslední aktualizace mohly změnit. Nelze tedy očekávat žádnou odpovědnost ani záruky, týkající se aktuálnosti, správnosti a kompletnosti prezentovaných informací.

Totéž se vztahuje na všechny ostatní internetové stránky spojené s pomocí hypertextových odkazů. České aerolinie nenesou zodpovědnost za obsah takto navštívených internetových stránek. Některé z informací a nabídek jsou poskytovány našimi partnery jako nezávislé služby. Mějte prosím na paměti, že obchodní podmínky našich partnerů se vztahují na tyto služby a nabídky, a že žádná doporučení či záruky nemohou být odvozeny přes odkazy na jejich internetové stránky z internetových stránek Českých aerolinií. České aerolinie nejsou zodpovědné za takovýto obsah. Tito dodavatelé nejsou zástupci Českých aerolinií.

Dále si České aerolinie vyhrazují právo měnit nebo doplňovat poskytované informace

Obsah a struktura stránek Českých aerolinií jsou chráněny autorským právem. Duplikace informací nebo dat, zvláště používání textů nebo grafiky, je možné pouze s předchozím písemným souhlasem Českých aerolinií.