České aerolinie (ČSA) dnes obnoví provoz na lince Praha - Kodaň. Linka bude provozována 2x týdně, ve čtvrtek a neděli.

Během zimního letového řádu budou ČSA nadále provozovat pravidelné letecké spojení do Paříže (denně), Stockholmu (2x týdně), Moskvy (3x týdně), Kyjeva (denně), a do dalších více než 15 destinací je možné letět na linkách code-sharových partnerů.

Let OK508 bude odlétat z Letiště Václava Havla Praha v 17:45 s příletem do Kodaně v 19:05 místního času. Pro zpáteční let OK509 z Kodaně do Prahy počítá letový řád s odletem z Kodaně v 19:50 místního času a na Letišti Václava Havla letadlo přistane ve 21:10.

Letenky si klienti mohou zakoupit na webových stránkách Českých aerolinií a Smartwings, a rovněž u prodejců letenek.

Prioritou Českých aerolinií je maximální bezpečnost cestujících na palubách letadel ČSA a dodržování přísných hygienických standardů. Vstup na paluby letadel Českých aerolinií je možný pouze s respirátorem.

S ohledem na situaci způsobenou onemocněním COVID-19 nabízí České aerolinie klientům možnost bezplatné změny termínu do 31. 12. 2021. Cestující mají také možnost si současně s letenkou zakoupit na webových stránkách ČSA cestovní pojištění, které kryje náklady spojené s případnou nákazou onemocněním COVID-19.