Kreditní karta

S ČSA kreditní kartou získáte až 20 000 bonusových mil

Co vše s ČSA kreditní kartou získáte

Nechte se odměnit za své platby, využívejte všech výhod, které Vám nabízí ČSA kreditní karta od Raiffeisenbank.

 • vstupní bonusy až 20 000 mil,
 • 4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou,
 • prvních 15 000 mil za transakce zaplacené kartou Vám započteme do SkyTeam mil,
 • rodinné cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč v ceně karty,
 • bezúročné období až 55 dní.

Sjednat kartu

Vstupní bonusy - první vstupní bonus 10 000 mil za první platbu nebo výběr hotovosti, druhý vstupní bonus 10 000 mil za prvních 5 000 Kč utracených kreditní kartou ČSA v prvním měsíci po vydání karty.

Míle za transakce:

 • 4 míle za každých 100 Kč zaplacených kartou nebo vybraných z bankomatu (max. 25 000 mil za zúčtovací období),
 • prvních 15 000 mil za transakce každý kalendářní rok je započteno do nároku na získání Stříbrné, Zlaté nebo Platinové karty OK Plus („SkyTeam míle“).

Výroční bonus 5 000 mil, když budete mít průměrný měsíční obrat na kartě alespoň 15 000 Kč.

Rodinné cestovní pojištění s pojistným krytím až 2 000 000 Kč v ceně karty. Pojištění se vztahuje nejen na Vás, ale také na spolucestující (manžel/manželka, druh/družka, vlastní či adoptované děti do 18 let věku) bez omezení počtu osob. Tedy každá spolucestující osoba, která plní podmínky pro pojištění, je pojištěna vlastním limitem pojistného plnění až 2 000 000 Kč.

Bezúročné období pro splacení vyčerpané částky limitu kreditní karty až 55 dní.

Jak využívat všechny výhody karty

Princip sbíraní mil - čím více zaplatíte, tím více mil získáte. Počet získaných mil za zúčtovací období je maximálně 25 000 (omezení se nevztahuje na vstupní a výroční bonusy). Například při měsíční platbě 20 000 Kč získáte 800 OK Plus mil, brzy tak nasbíráte dostatek mil pro např. bonusovou letenku na lety ČSA po Evropě.

Neomezenou platnost mil - míle OK Plus mají platnost až 36 měsíců. S ČSA kreditní kartou můžete mít platnost delší. Pokud za dané zúčtovací období získáte na svůj účet OK Plus alespoň 400 mil za platby nebo výběry hotovosti kartou, což odpovídá transakcím v hodnotě 10 000 Kč, míle Vám daný měsíc neexpirují. Takto můžete pokračovat každé období.

Bezpečné platby kartou na internetu – díky službě 3D secure.

Více informací

Pohodlné nákupy kartou v mobilní peněžence - přidejte si Vaši ČSA kartu do mobilní peněženky a plaťte u obchodníků nebo vybírejte hotovost v bezkontaktních bankomatech pohodlně chytrým mobilem či hodinkami. Využít můžete celou řadu aplikací (RaiPay, GooglePay, Apple Pay, GarminPay i FitbitPay).

SMS služba Kredit Info - po každé transakci se dozvíte, kolik ještě můžete z karty čerpat. Budete mít přehled o tom, kdy, kam a kolik splatit za poslední účtovací období, a za jediný paušál získáte neomezený počet informačních SMS zpráv.

Komfort na cestách

Salónky – zdarma vstup do salonku MC Lounge na Letišti Václava Havla, který se nachází na terminálu 1 a je určen pro cestující do zemí mimo schengenský prostor, a to díky programu Priceless Prague od MasterCard. Stejně tak můžete ZDARMA využít vstup do salonků AIR Lounge, JET Lounge & SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni Lounge na letišti v Bratislavě.

Autoasistence - Uvízli jste na silnici? Žádný problém. Díky ČSA kreditní kartě máte v ceně služby jako odtah auta a dopravu všech cestujících do vzdálenosti 30 km, zapůjčení náhradního auta na 3 dny, práci mechanika, i menší zásahy jako dobití baterie, výměna poškozené pneumatiky nebo doplnění paliva. Díky Autoasistenci je o vás a vaše auto vždy postaráno. Stačí zavolat na nonstop linku asistenční centrály +420 221 586 533.

Jak si kartu sjednat

Jednoduše – do formuláře vyplníte potřebné údaje.
Sjednat kartu
V případě, že potřebujete zodpovědět dotaz nebo se poradit, rádi Vám pomohou na bezplatné infolince Raiffeisenbank 800 900 900.

Co k tomu potřebujete?

 • věk minimálně 18 let,
 • pravidelný čistý měsíční příjem aspoň 12 000 Kč,
 • státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
 • doklad totožnosti,
 • kontaktní telefonní číslo,
 • případně doklad o příjmu, daňové přiznání, nebo výměr důchodu.

Další informace ke kartám Raiffeisenbank: