Občerstvení

Ve spolupráci s předními českými kuchaři pro vás připravujeme jídla z nejkvalitnějších surovin tak, aby i na palubě ve výšce téměř 11 kilometrů chutnala stejně jako na zemi. V cestovní třídě Business servírujeme prvotřídní jídla a široký výběr nápojů, samozřejmě vše v ceně letenky. Na krátkých linkách v třídě Economy si můžete k letence doobjednat studené nebo teplé jídlo z naší aktuální nabídky Gourmet menu, případně si během letu na palubě zakoupit lehký slaný či sladký snack a nápoje.

Krátké linky po Evropě a na Blízký východ

Cestovní třída Business

Jako naši prémioví zákazníci cestující ve třídě Business máte prvotřídní občerstvení v ceně letenky. Menu vedle tradičního uvítacího přípitku zahrnuje předkrm, teplé jídlo, salát, dezert, máslo a čerstvé pečivo, vždy servírované na porcelánu. K dispozici je vám také neomezený výběr studených a teplých nealkoholických i alkoholických nápojů.

Hlavní chod je na ranních letech servírován formou teplé snídaně.

Cestovní třída Economy

Na krátkých linkách po Evropě a na Blízký východ poskytujeme bezplatné občerstvení pouze cestujícím s letenkou zakoupenou v cenovém balíčku FLEX. Cestující s letenkami LITE nebo PLUS si mohou předem objednat jídla z naší nabídky Gourmet menu či si zakoupit lehký snack a nápoje přímo na palubě.

Lehký snack v ceně letenky

Máte-li letenku zakoupenou v cenovém balíčku FLEX, během letu vám nabídneme krabičku s lehkým snackem, který zahrnuje obloženou ciabattu s kuřecím masem, sušenku nebo malou čokoládu a vodu. Letenku je nutné zakoupit 54 hodin před odletem. Uvedené občerstvení je již zahrnuto v ceně letenky. Pokud si ale přejete studené či teplé Gourmet menu, můžete si je zakoupit.

Objednejte si teplé nebo studené jídlo předem

Pokud jste si zakoupili letenku v cenových balíčcích LITE nebo PLUS, ale také FLEX, můžete si k ní kdykoliv podle vašich preferencí doobjednat některé ze studených nebo teplých jídel naší aktuální nabídky gourmet menu, nejpozději ale 24 hodin před odletem. Ke každému zakoupenému v vám na palubě bezplatně nabídneme rovněž jeden nealkoholický nápoj.

Objednejte si své oblíbené jídlo

Placené palubní občerstvení menu-on-board

Nestihli jste si před odletem objednat studené nebo teplé Gourmet menu? Máte během letu chuť na nápoj nebo něco malého k snědku? Na pravidelných linkách provozovaných Českými aeroliniemi a Smartwings si můžete během letu vybírat z nabídky občerstvení Menu-on-board a zakoupit si například teplé hlavní jídlo, francouzský slaný koláč quiche, či panini, které vám palubní personál ohřeje či rozpeče přímo na palubě. V nabídce máme také obložené bagety, tvarohový dort a výběr z lehkých slaných či sladkých snacků. Objednat si můžete teplé nebo studené nealkoholické či alkoholické nápoje včetně tradičního českého piva, vín či šampaňského. Máme pro vás také několik variant zvýhodněných menu.

Přijímáme kreditní i debetní karty a hotovostní platby v českých korunách.

Palubní občerstvení Menu-on-board je k dispozici na všech pravidelných linkách provozovaných Českými aeroliniemi a Smartwings na krátkých tratích v rámci Evropy, na Blízký a Střední východ a do severní Afriky.