Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dobrovolně poskytuji společnosti České aerolinie a.s., IČ: 45795908, se sídlem K Letišti 1068/30, 161 00 Praha 6 své osobní údaje, a to výše uvedenou e-mailovou adresu, za účelem zasílání obchodních sdělení touto společností. Společnost České aerolinie bude ve vztahu k takto sděleným osobním údajům figurovat jako správce osobních údajů.

Jsem si vědom, že společnost České aerolinie bude zpracovávat mé osobní údaje (e-mailovou adresu) do doby, než souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení odvolám. Obchodní sdělení se mohou týkat nejen služeb a produktů Českých aerolinií, ale i jejich spolupracujících partnerů. Jedná se zejména o letecké společnosti, autopůjčovny, hotely a poskytovatele platebních karet. Aktuální seznam spolupracujících partnerů je k dispozici zde. České aerolinie a.s. se zavazují, že osobní údaje nebudou poskytnuty našim obchodním partnerům a případná obchodní sdělení budou zasílána jen a pouze Českými aeroliniemi.

Bude-li obchodní sdělení obsahovat odkaz na webové stránky Českých aerolinií a.s., jsem si vědom a souhlasím, že při prohlížení této webové stránky může v některých případech docházet ke zpracování mé IP adresy. Webová stránka Českých aerolinií používá cookies a další technologie sledování.

Souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení poskytuji na dobu 3 let. Dále uvádím, že jsem si vědom, že souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat. Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné učinit prostřednictvím webového odkazu, který je uveden v každém obchodním sdělení, které Vám bude zasláno. Takovéto odvolání bude mít za následek, že mnou poskytnuté osobní údaje již nebudou nadále zpracovány správcem pro účely zasílání obchodních sdělení.

Více o zásadách zpracování osobních údajů ve společnosti České aerolinie a.s. se dozvíte zde. Práva a povinnosti, jež vyplývají ze zpracování osobních údajů, se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.