Imprint

Kontaktní adresa

Jsme moderní evropskou leteckou společností nabízející přátelské a flexibilní služby, které jsou založeny na bezpečnosti, kvalitě, zkušenostech a tradici založené již v roce 1923. Patříme mezi pět nejstarších leteckých společností na světě. Jsme zakládajícími členy Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) a od roku 2001 také členem globální aliance leteckých společností SkyTeam. Pro vaše pohodlí na cestách máme k dispozici moderní letadlovou flotilu, zkušené piloty a ochotný palubní i pozemní personál.

Sídlo společnosti

Obchodní firma: České aerolinie a. s.
Sídlo: K Letišti 1068/30, Ruzyně, 161 00 Praha 6
IČ: 45795908
Datová schránka: 6crcdrn

Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem Praha, oddíl B, vložka 1662, dne 1. srpna 1992.

Akcionářská struktura společnosti

České aerolinie jsou akciovou společností od roku 1992. Našimi akcionáři jsou (jejich akcionářský podíl):

  • Prague City Air s.r.o. (70 %)
  • Smartwings, a.s. (30 %)

Právní informace

České aerolinie pravidelně kontrolují a aktualizují informace na svých internetových stránkách. I přes tyto snahy je možné, že se některé informace od poslední aktualizace mohly změnit. Nelze tedy očekávat žádnou odpovědnost ani záruky, týkající se aktuálnosti, správnosti a kompletnosti prezentovaných informací.

Totéž se vztahuje na všechny ostatní internetové stránky spojené s pomocí hypertextových odkazů. České aerolinie nenesou zodpovědnost za obsah takto navštívených internetových stránek. Některé z informací a nabídek jsou poskytovány našimi partnery jako nezávislé služby. Mějte prosím na paměti, že obchodní podmínky našich partnerů se vztahují na tyto služby a nabídky, a že žádná doporučení či záruky nemohou být odvozeny přes odkazy na jejich internetové stránky z internetových stránek Českých aerolinií. České aerolinie nejsou zodpovědné za takovýto obsah. Tito dodavatelé nejsou zástupci Českých aerolinií.

Dále si České aerolinie vyhrazují právo měnit nebo doplňovat poskytované informace.

Obsah a struktura stránek Českých aerolinií jsou chráněny autorským právem. Duplikace informací nebo dat, zvláště používání textů nebo grafiky, je možné pouze s předchozím písemným souhlasem Českých aerolinií.