Cargo

Zajímá vás, jestli vaše zásilka už opustila letiště původu? Jestli už byla doručena příjemci?

Produkty Cargo

Již od roku 1993 jsme členem aliance SkyTeam Cargo. Můžete si tak být jisti, že nabízíme jen nejvyšší úroveň cargo produktů, ať už se jedná o obecné General cargo, Express s nejvyšší prioritou, nebo zboží, jež vyžaduje nejvyšší péči z řady Specialized. Ať vezete šrouby, medvěda nebo zlaté cihly, na nás se můžete vždy spolehnout.

Více
Letadlo ČSA Airbus A319 v letu

Sledovat zásilku

Zajímá vás, jestli vaše zásilka už opustila letiště původu? Jestli už byla doručena příjemci? Díky skvělé práci našich handlingových agentů po celém světě můžete sledovat stav zásilky na základě zpráv EDI v našem systému přímo zde.

Více

Letový řád

Kromě pravidelných pasažérských linek můžeme nabídnout také širokou a spolehlivou síť náhradní pozemní dopravy (Road Feeder Service - RFS). Tato možnost je vhodná v případech, kdy je destinace operována malým typem letounu nebo není operována v požadovaném čase vůbec.

Více

Flotila

Naše letouny typů Airbus A320 a Airbus A319 přepravují volně ložené cargo. Nevyužíváme možnosti leteckých kontejnerů nebo palet (ULD). Máme tak možnost vozit zboží různých atypických tvarů a velikostí včetně velmi dlouhých kusů.

Více

Přepravní podmínky zboží

Chceme, aby přeprava zboží na linkách Českých aerolinií byla pro naše zákazníky co nejjednodušší. Proto se ve všech ohledech řídíme přepravními podmínkami Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA).

Více

Prodejní síť Cargo

Zde naleznete síť našich obchodních zastoupení v zahraničí, ale také seznam našich smluvních obchodních partnerů na území České republiky. Všichni tito agenti jsou spolehliví a prověření partneři pro leteckou přepravu zboží.

Více
Letadlo Českých aerolinií Airbus A319 přistavené k terminálu s nástupním tunelem

Handlingové agentury

Zde naleznete seznam našich handlingových agentů ve všech stanicích operovaných Českými aeroliniemi. Jedná se o prověřené a spolehlivé odborníky se špičkovým vybavením a nejmodernějšími skladovacími technologiemi.

Více

Kontaktujte nás ohledně přepravy zboží

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat náš Cargo Team. Tahle skupina důkladně proškolených specialistů s mnohaletou praxí v oboru letecké přepravy zboží vám dokáže poradit v jakékoliv situaci.

Více