Vážení firemní zákazníci!

Věrnostní program OK Plus Corporate bude ve své stávající podobě ukončen takto:

 1. Načítání bodů na existující firemní účty OK Plus Corporate za lety s Českými aeroliniemi bude ukončeno k 31.12.2023; pro lety od 1.1.2024 již nebudou body načteny.
 2. Firemní zákazníci s aktivním účtem OK Plus Corporate budou moci nadále využít své body jako dosud, a to až do 31.12.2024.
 3. Platnost bodů nevyužitých nejpozději do 31.12.2024 bude k tomuto datu ukončena a věrnostní program OK Plus Corporate ve své stávající podobě zanikne v plném rozsahu.

Možnosti využití bodů na firemních účtech OK Plus Corporate do 31.12.2024:

 1. Bonusové letenky na lety provozované Českými aeroliniemi. Podmínky a ceník bonusových letenek naleznete níže.
 2. Zlaté karty věrnostního programu OK Plus za 20.000 bodů/karta.
 3. Poukazy na vstup do letištních salónků na Letišti Václava Havla Praha (terminál 1 – Mastercard Lounge, terminál 2 – Erste Lounge) za 2.000 bodů/vstup.

Podmínky bonusových letenek:

 1. Bonusová letenka má platnost 12 měsíců ode dne vystavení a musí být vystavena nejpozději 31.12.2024. České aerolinie a.s. si vyhrazují právo omezit počet cestujících s bonusovou letenkou na určitých linkách. Na některé linky se bonusové letenky nevystavují vůbec.
 2. V rámci jedné cesty na bonusovou letenku je povolen jeden tzv. open-jaw, tj. letiště příletu v cílové destinaci při výchozí cestě nemusí být shodné s letištěm odletu při zpáteční cestě. Na bonusovou letenku je povolen jeden tzv. stopover tj. možnost přerušení cesty, maximálně však na jeden den.
 3. Vystavení jednosměrné bonusové letenky není povoleno.
 4. Bonusové letenky plně podléhají všem používaným taxám a dalším poplatkům i daním. Veškeré taxy a poplatky související s udělením nebo čerpáním odměn hradí firemní zákazník. Případné zdanění obdržených odměn provádí jejich nabyvatel.
 5. Dodatečná změna data/čísla letu na již vystavené bonusové letence je možná. Před začátkem cesty je možné vyžádat i změnu směrování, avšak pouze v rámci stejné zóny. Vystavené a neproletěné bonusové letenky není možné vrátit.
 6. Po plánovaném datu letu není možné bonusovou letenku měnit ani refundovat. V takovém případě je možné vyžádat vrácení pouze nevyužitých letištních poplatků. Body, ostatní poplatky a servisní poplatek jsou již nevratné.

Ceník bonusových letenek (zpáteční):

Z/do Prahy (PRG): Počet mil economy Počet mil business
Paříž (CDG) Madrid (MAD) 10 000 17 000

 

Pro využití bodů z firemního účtu OK Plus Corporate a s případnými dotazy nás prosím kontaktujte buď e-mailem na kcinfo@csa.cz anebo telefonicky na čísle +420 284 000 608.