Do Bratislavy Airbusem A330

Letadlo ČSA Airbus A330 při rolování na dráze

Chtěli byste se krátce proletět Airbusem A330 OK-YBA? Do Bratislavy již brzy vypravíme doplňkový let OK 2018, na který si zde můžete zakoupit letenky.

Kdy letíme? V sobotu 6. 10. 2018
V kolik z Prahy? V 10:00, z Terminálu 2
V kolik z Bratislavy: V 11:55
Kdy přiletíme do Prahy: Ve 12:50
Jaké je číslo letu? OK 2018 do BTS a OK 2019 do PRG

Koupit
Bratislava - pohled na Bratislavský hrad a most SNP přes řeku Dunaj

V Bratislavě budeme mít zhruba hodinovou pauzu. Během ní vám na palubě nabídneme bezplatné občerstvení, poté se budete moci projít na ploše kolem letadla a pořídit si fotografie.

Letenky na tento let je možné zakoupit pouze on-line na našich webových stránkách. Ceny začínají od 1 920 Kč včetně letištních poplatků a daní. K dispozici jsou pouze zpáteční letenky se začátkem i koncem cesty v Praze. V Bratislavě nebude možné vystoupit a ukončit zde vaši cestu.

Na speciálním doplňkovém letu OK 2018 je nabídka cenových balíčků a doplňkových služeb omezena. Nebude možné si například vybrat místo současně s nákupem letenky, bezplatné občerstvení během stojánky v Bratislavě nabídneme všem cestujícím bez ohledu na cenový balíček či cestovní třídu.

Své místo na palubě si budete moci bezplatně vybrat a na let se odbavit on-line 36 hodin před odletem. Let se uskuteční za každého počasí umožňující jeho bezpečné provedení

Koupit