Informace pro cestující v souvislosti s onemocněním COVID-19

Zdraví a bezpečnost zákazníků a zaměstnanců je pro České aerolinie nejvyšší prioritou

Rádi bychom naše zákazníky ujistili, že přistupujeme k hrozbám epidemiologické nákazy velmi zodpovědně a řídíme se závaznými nařízeními a doporučeními příslušných úřadů v souladu s pokyny Světové zdravotnické organizace (WHO), EASA a IATA. Situaci pečlivě sledujeme, průběžně vyhodnocujeme, přijímáme příslušná opatření a zůstáváme v úzkém kontaktu s odpovědnými orgány ochrany veřejného zdraví.

Dočasné pozastavení provozu letů do/z Prahy od 16. 3. 2020

České aerolinie dočasně pozastavují provoz svých letů do/z Prahy s účinností od 16. 3. 2020 v důsledku vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky a s tím souvisejícího zákazu vstupu na území České republiky cizinců, jakož i vycestování občanů České republiky do zahraničí.

Klienti s letenkami na zrušené lety mohou provést jejich změnu na pozdější datum odletu u svého prodejce, u něhož si letenku koupili, anebo v sekci MOJE REZERVACE, případně na zákaznické lince +420-284-000-601.

Vzhledem k logicky zvýšenému počtu požadavků na změnu rezervace může trvat jejich vyřízení déle. Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení!

Dočasné uzavření prodejních kanceláří v Praze

Prodejní kanceláře Českých aerolinií (Evropská 846/176a, Praha 6 a Terminál 1 a 2 Letiště Praha) jsou na základě přijetí krizového opatření vládou České republiky dočasně uzavřené. Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.