Letištní salonky v Praze

Interiér letištního salonku Menzies Aviation Lounge na Terminálu 1 Letiště Václava Havla Praha

Zákazníci s letenkou zakoupenou v cenových balíčcích Business Lite nebo Business mají vstup do letištních salonků v Praze zahrnutý v ceně letenky.

V saloncích je pro vás připraven all-inclusive výběr teplých a studených, nealkoholických i alkoholických nápojů, lehkých snacků, denního tisku a časopisů, TV, sprchy, kancelářské služby (počítače, tiskárna, kopírka, fax) a samozřejmě bezplatné připojení k internetu (WiFi, LAN). Odlétáte-li do zemí mimo schengenský prostor, je pro vás určen salonek v Terminálu 1. Pokud směřujete do zemí v rámci schengenského prostoru, využijte salonek v Terminálu 2.

Interiér letištního salonku Menzies Aviation Lounge na Terminálu 2 Letiště Václava Havla Praha

Kde salonky najdete

Menzies Aviation Lounge Terminál 1

Salonek se nachází v tranzitní zóně ve 2. patře u nákupní uličky, mezi pasovou kontrolou a transferovými přepážkami. Dovede vás k němu letištní navigace „Airport Lounges“.

Menzies Aviation Lounge Terminál 2

Salonek se nachází ve 2. patře, zhruba 100 m za bezpečnostní kontrolou, na pravé straně. Sledujte letištní navigaci „Airport Lounges“.

Provozní doba salonků

Salonky Menzies Aviation Lounge v Terminálu 1 a 2 na Letišti Václava Havla Praha jsou otevřeny vždy minimálně 150 minut před odletem až do skutečného odletu a hodinu před příletem každého spoje Českých aerolinií.

Poplatky za návštěvu salonku

Letištní salonky Cena
Menzies Aviation Lounge (Terminál 1 nebo Terminál 2) 480 CZK / 18 EUR*
Pro držitele stříbrných karet OK Plus se zakoupenou letenkou v balíčku FLEX 290 CZK / 11 EUR*

* Nebo ekvivalent v místní měně

Uvedené ceny platí pouze při nákupu na našich webových stránkách současně s letenkou nebo přes aplikaci MOJE REZERVACE pro dvě hodiny pobytu a zahrnují DPH. Při nákupu přes kontaktní centrum, v prodejních kancelářích či u prodejců letenek může být účtován dodatečný servisní poplatek.

U nerefundovatelných neproletěných letenek je poplatek za návštěvu letištního salonku nevratný.