Podmínky prodeje

Na palubách letadel Českých aerolinií můžete zakoupit vybrané kvalitní výrobky za atraktivní ceny. V nabídce jsou poslední novinky z oblasti parfémů a kosmetiky, hodinky, šperky, doplňky, předměty s logem ČSA, alkohol, cukrovinky a tabák. Službu Sky Shop zajišťuje společnost Lagardere Duty Free.

Ceny a platby
Kupní smlouva je uzavírána při prodeji na palubě letadla. Platbu lze uskutečnit v českých korunách, eurech a dalších volně směnitelných měnách: GPB, USD, CHF, DKK, SEK, NOK. Platit můžete v hotovosti či platebními kartami VISA, Eurocard/Mastercard, American Express, Diners Club nebo JCB. Ceny uvedené v českých korunách (CZK) jsou pevné a ceny uvedené v eurech (EUR) pouze orientační. Přesná částka vám bude vypočtena při nákupu přímo na palubě letadla, a to dle platného kurzu společnosti Lagardere Duty Free.
 
Dostupnost zboží SkyShop
Zboží nelze objednat na let s partnerskou společností a zpáteční lety ze zemí Evropské unie do České republiky. Tabákové výrobky a alkohol (s výjimkou Becherovky 0,5 l) nelze objednat na zpáteční lety do České republiky a na lety z České republiky do Evropské unie. Naložení zboží Sky Shop na váš let není garantováno a je podmíněno provozními podmínkami.

Reklamace
Pro vyřízení reklamace kontaktujte společnost Lagardere Duty Free na níže uvedených kontaktech.

Kontakty
Lagardere Duty Free s.r.o., Aviatická 1017/2, 160 08 Praha 6, Česká republika, tel. +420 734 357 700, e-mail: info@aeliacz.com.